Eskihisar Halı Yıkama Kimdir?

Eskihisar Halı Yıkama Kurumsal

Eskihisar’la yeni nesil halı temizliği…

Keçiören halı yıkama firmaları içerisinde ev hanımlarının en çok tercih ve tavsiye ettiği Eskihisar Halı Yıkama; 2000 yılından bu güne, halı yıkama sektöründe profesyonel olarak faaliyet göstermektedir.

Firmamız; ülkemizde halı yıkama sektöründe “TSE – Hizmet Yeterlilik Belgesi” ile faaliyet gösteren birkaç halı yıkama firmasından biri olarak haklı bir gurur yaşamaktadır. Gerek fabrikadaki alt yapısı gerekse uzman personelleri ile Ankara Keçiören’de en iyi halı yıkama hizmetini, en ucuz fiyata sunan firmamız, yıkadığı her bir halı için %100 memnuniyet garantisi sunuyor.

Ankara’da halı yıkama firmaları arasında güvenilir halı yıkama fabrikası olma ilkesi ve sorumluluğu ile hareket eden Eskihisar Halı Yıkama, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutmaktadır.

Eskihisar Halı Yıkama; müşteri memnuniyetinin ön planda tutarak, her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemektedir. Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların halı yıkama talepleri başarıyla karşılanmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.

Görevimiz

Müşterilerimize güvenilir, kaliteli ve daima uygun maliyetli halı yıkama hizmeti sunan Eskihisar Halı Yıkama olarak; Ankara’da pazar lideri olmak.

Vizyonumuz

Ankara ve Keçiören’de halı yıkama hizmeti Sunan Eskihisar Halı Yıkama olarak; halı yıkama konusunda en doğru çözüm üreterek sizlere her seferinde çok daha iyi bir hizmet vermeyi hedefliyoruz

Eskihisar Halı Yıkama Çağrı Merkezi

Hemen Arayın

Eskihisar’la halı yıkamanın tarihi

21 yıldır Keçiören’de size en iyi halı, koltuk, stor ve zebra perde yıkama hizmetini, en uygun koşullarla sunuyoruz.

Çevreye duyarlılık…

Halı yıkama fabrikamızda, çevreye dost kalarak, müşterilerimize hizmet etme taahhüdümüz ile tanınmaktadır. Yıkama esnasında ağır metaller içeren kimyasallar yerine, bitkisel özlü halı yıkama şampuanları ve ürünleri kullanıyoruz. Ankara Keçiören’de profesyonel ve kaliteli halı yıkama hizmetleri sunan firmamız, her zaman müşterilerine mükemmelliği sunmaktadır.