Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama İle En Uygun Fiyata Halı Yıkama

Keçiören halı yıkama firmaları denildiğinde ekonomik fiyatları, kaliteli hizmeti ile en iyi halı yıkama hizmetine sahip olmak artık çok kolay. Ankara Keçiören’de halı yıkama konusunda ilk akla gelen Eskihisar Halı Yıkama fabrikası size çok yakın mesafededir. Ücretsiz servis hizmetiyle Ankara Keçiören’de halı, koltuk, stor ve zebra perde yıkama için bizi arayabilirsiniz. Telefon: 0312 329 80 36

Keçiören Halı Yıkama
Keçiören Halı Yıkama

Keçiören Halı Yıkama’nın Halı Yıkama Süreci Nedir?

Halı; kıl, ipek, yün, pamuk ipliklerin yapılacak olan halının boyuna göre yan yana dizilmesiyle oluşan iskeletin her çift teline karşılık değişik iplik türlerinin, değişik teknikler ile ilme bağlanıp üzerinin kirkit ile sıkıştırılmasıyla dokunan zemin kaplama dokumasıdır. İnsanlar evlerinde ya da diğer mekânlarda estetik, güzellik, rahatlık hatta ve hatta genel birtakım emniyet koruması ve sağlığa faydalı olması ile halılara değer vermişlerdir. Geçmişten günümüze kadar ev ve iş yerlerimizde vazgeçilmez eşyalardan biri olarak satın almışlardır. Ev, iş kullanım amacınıza göre her bütçeye ve her boyuta özgü birçok halı modeli bulunmaktadır. Dolayısıyla insanlar artık tek bir model yerine kimi yerlerde modern çizgilerle yapılmış halılar seçerken kimi yerlerde ise daha klasik tarzları seçmektedir. Fakat toplumumuzda bu kadar değer verilen halının korunması ve temizliği nasıl olmalıdır sorusu da berberinde gelmektedir.

Keçiören Halı Yıkama: Halı Yıkama Neden Önemlidir?

Halı yıkama, maliyeti, uğraştırıcı olması göz önüne alındığında birçok insan için problem haline gelmesine rağmen sağlık açısından önemlidir. Bugün evlerimizin her köşesinde kullandığımız halıları korumak için halı koruyucusu örtüler gibi geleneksel bazı yöntemler kullansak da halıların kirlenmesinin önüne geçememektedir. Kirli ve tozlu bir halı ise sağlığı oldukça etkilemektedir. Bundan dolayı halı yıkması oldukça önemlidir. Ayrıca unutmamalıyız ki, temizliği önemseyen toplumlar her zaman daha uzun ve sağlıklı bir ömür yaşamışlardır.

Ne Sıklıkla Halılarımızı Yıkamalıyız?

Yaşam alanlarımızı konfor ve rahatlıkla buluşturan halılarımız, kullanım yeri ve kalitesiyle yıkanması gereken süreyi göstermektedir. Örneğin; salon ve mutfaklardaki halılar daha hızlı kirlenmektedir. Aynı zamanda halı üzerinde yağlanma ve görülmeyen bir toz partikülü oluşmaktadır. Ayrıca kedi, köpek, kuş gibi evcil hayvan besleyen, küçük çocuklu aileler için daha önemlidir. Halılar üzerinde bizlerin göremeyeceği boyutta mikrop ve bakteriler oluşmakta ve dolayısıyla sağlığımızı da tehlikeye atmaktadır. Bunun yanında halılar kış aylarında kalorifer, doğalgaz ya da soba dolayısıyla toz olur. Aynı şekilde yaz aylarında sıcaklar dolayısıyla acılan cam ve pencerelerden gelen toz kütlelerine maruz kalmaktadır. Bundan dolayı uzman ekipler ve doğru deterjanlar ile sizlerin güvenini kazanan Keçiören Halı Yıkama firmamız Eskihisar Halı Yıkama olarak, ortalama olarak 3 ayda bir halılarınızı güvenilir halı yıkama fabrikamız aracılığıyla temizletmeniz; hem halının ömrünün uzun olmasını sağlayacak, hem de maksimum seviyede sağlığa uygun bir ortam oluşacaktır.

Eskihisar Halı Yıkama ile Profesyonel Halı Yıkama Süreci Nasıl Olmaktadır?

Eskiden el ile günlerce dokunan halılar yerini bugün son teknolojik gelişmeler ile artık farklı renk ve desenlerin yer aldığı mozaik, modern ve şık halılara bıraktığını görüyoruz. Halılardaki desen ve renkler arttıkça temizleme işlemi de artık daha özenli olması gerektiğini bizlere göstermiştir. Biz de Keçiören halı yıkama olarak müşteri memnuniyeti için yıllardır tecrübelerimiz ile size hizmet vermekteyiz. Bundan dolayı, birbirinden farklı olan halıların aynı malzeme ve aynı teknik ile yıkanması doğru değildir.

Halıdaki tasarımı korumak ve uzun yıllar muhafaza etmenin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden halılarınızın kullanım ömrünü uzatacak bazı püf noktaları sizlerle paylaşmaktayız. Öncelikle, halılarınızı emanet edeceğiniz firmayı iyi araştırmalı ve uygun malzemeler kullanıp kullanmadığından emin olmalısınız. Günümüzde birçok temizlik şirketi işlerini profesyonel olarak yapmaktadır. Fakat buna riayet etmeyen Keçiören halı yıkama firmaları da ne yazık ki mevcuttur. Halılarına değer verenler ekonomik ve su tasarrufu sağlayan halı temizleme için dönem dönem profesyonel yardımlar almakta ve halı yıkamanın bir kova su ve bulaşık deterjanı ile olmadığının farkına varmaktadır.

Hızlı Halı Teslimatı

Keçiören Halı Yıkama olarak evlerinizden aldığımız halılarınızı toz ve kirden arındırma işlemiyle işimize başlamaktayız. Halı türünüze göre seçtiğimiz halı yıkama şampuanları ile halıları fırçaladıktan sonra ılık su ile duruluyoruz. (Suyun sıcaklığı halının kalitesi ve dokusuna göre değişiklik gösterebilmektedir.) Islak olan halıları sıkma makineleri ile sıkarak fazla sudan arındırıyoruz. Bu sırada halıdaki lekeleme işlemi (çay, kahve, mama, hayvan atığı, çikolata vb. lekeler) varsa bölgesel işlem yaparak yeniden ılık su ile duruluyoruz. Bunun ardından halılarınızı ilk günkü kadar temiz hale getiriyoruz. Yıkanan halılar kuru ve temiz odalara gelerek türüne göre yoğun veya sıcak havaya maruz kalır. Sıcak hava kullanmamızın nedeni halılardaki nemin emilerek yok olması ve içerisindeki zararlı bakterilerin oluşmasının engellenmesidir. Kurutulan halılar ambalajlanarak evden aldığımız gibi yeniden Keçiören halı yıkama servisi ile teslim edilir. Halılarınızın teslim tarihi 1 ila 3 iş günü olup yoğunluğa göre değişmektedir.

Keçiören Halı Yıkama Fabrikasında Halı Yıkama Fiyatları Ne Kadar?

Her boyutta ve türde halılarınız için m2 hesabı yaparak, halının cinsine göre fiyatı belirliyoruz. Fiyatlarımız kullandığımız ürün ve hizmet kalitesi göz önüne alınarak bütçenize uygun hale getirilmiştir. Ayrıca bazı dönemler kampanyalara ek özel indirimler de yapılmaktadır. Keçiören Halı Yıkama halı yıkama işlemlerimizi çevrimiçi sitemizde daha önce yayınladığımız videolar aracılığı ile izleyebilirsiniz. Kullandığımız ürünleri inceleyip daha önce bizleri tercih eden müşterilerimizin memnuniyet yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca Keçiören halı yıkama firmamıza 0312 329 80 36 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Keçiören halı yıkama firmaları içerisinde en iyisi olan Eskihisar Halı Yıkama haritada!