Eskihisar Halı Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama Hizmeti

Stor perde yıkama; ev ya da iş yerlerindeki stor perdeler oldukça pratik bir kullanıma sahip olmakla birlikte az yer kaplar ve farklı bir dekorasyon oluşturulmasına yardımcı olur. Stor perdelerin zamanla kullanımdan dolayı üzeri tozlanır ve hijyen açısından temizlenmesi önemlidir. Ayrıca stor perdelerin kalitesinin bozulmaması ve tasarımına zarar verilmemesi açısından temizliğine azami dikkat edilmelidir. Eskihisar Halı Yıkama olarak stor perde temizleme hizmeti sunmaktayız. Çünkü stor perde, bir mekanizmaya sahiptir ve evde temizlemeye uygun özellikte değildir. İlk olarak stor perdelerin yıkanma işleminde renklerinin solmaması, hijyenik koşullarda temizleme işleminin yapılması ve perdenin mekanizmasına zarar vermemek gibi dikkat edilmesi gerekenler vardır. Firmamız profesyonel temizleme işleminde kaliteli temizleme araçları kullanmaktadır. Ayrıca kaliteli hizmetinin yanında hizmet bedeli olarak oldukça makul bir fiyat aralığı sunulmaktadır.

Stor Perde Yıkama
Stor Perde Yıkama

Avantajları ile Stor Perde Temizliği

Öncelikle stor perde yıkanırken perdenin dokusuna zarar verilmemesi adına en uygun temizlik malzemeleri seçilmektedir. Çünkü kullanılan temizlik malzemelerinin kalitesizliği perdenin renginin solmasına ve yıpranmasına yol açmaktadır. Ayrıca temizleme işleminden sonra yapılan kurutma işlemi de perdeye zarar verilmeyecek şekilde gerçekleştirilir. Üstelik stor perdelerin kumaş türü birbirinden farklı olabilmektedir. Kumaş türüne göre de bir temizleme işlemi yapılır. Firmamız tarafından stor perde temizleme işlemi yapılırken hijyenik koşulların yanında perdenin üretim kalitesine zarar verilmemesine de dikkat edilmektedir. Stor perdenin üzerinde herhangi bir nedenden dolayı leke oluşumuna sık rastlanılmaktadır. Aynı zamanda firmamız tarafından yapılan temizleme işleminde bu lekelerin çıkartılmasına dikkat edilmektedir. Stor perdelerin yıkanması incelik gerektiren bir iştir. Yıkama işlemimiz en hızlı şekilde temiz olarak müşteriye teslim edilmektedir. Stor perdelerin ölçüleri kullanıldığı yerin ölçülerine göre hazırlanmaktadır. Bundan dolayı stor perdelerin uzunlukları birbirinden farklılık göstermektedir. Yıkama işleminin fiyatı stor perdelerin ölçülerine göre değişim göstermekle birlikte makul bir seviyede tutulmaktadır.

Makul Fiyatlar ve Kaliteli Hizmet Anlayışı İle Stor Perde Yıkama

Stor perde standart bir üretime sahip değildir ve birçok tasarım türü vardır. Örneğin zebra stor perde, taşlı stor perde, boncuklu stor perde, karartma stor perde ve güpürlü stor perde olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. Yıkanma anında bu tasarımların zarar görmemesi göz önünde bulundurulmaktadır. Stor perde ikili bir sisteme sahiptir. Stor perde yıkama işlemini gerçekleştiren firmamız, stor perdenin tasarım kısımlarını ve güneşliğini de yıkamaktadır. Üstelik temizlik malzemeleri olarak en kaliteli ve hijyen sağlayıcı ürünler tercih edilmektedir. Fiyat aralığını değiştiren unsur stor perdenin ölçüleri olmaktadır. Ardından temizleme işleminin ikinci kısmı olan kurutma işleminde de perdenin yapısına zarar verilmeden stor perde kurutulmaktadır. Ayrıca firmamız profesyonel bir yıkama ve makul fiyat aralığı sunmaktadır.

Bizi haritada görüntüleyin!

Bize Ulaşın

Adres
Keçiören
Ankara / Türkiye
Telefon
Cep: 0538 820 97 34
Çalışma Saatlerimiz
Pzt.-Cumartesi: 08:00 – 21:00
Pzr.: Kapalı
Sosyal Alem